The hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A 100 éhezők viadal!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nem leszek itt...

Go down 
+9
Matt Gottlieb
Masha Malloy
Rory Sky
Fleur J. D'Étoile
Alycia Loveguards
Kitana Mortal
Adam Griffin
Allison Woodrow
Ruta Feelt
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyHétf. Feb. 06, 2012 3:16 am

Kérjük ide jelezd, ha hosszabb ideig távol leszel.
Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
Allison Woodrow
Admin
Admin
Allison Woodrow


Hozzászólások száma : 61
Age : 27
Join date : 2012. Mar. 03.
Tartózkodási hely : 3. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 9:57 pm

Nem gondoltam volna hogy én leszek az első aki ide ír, vagy hogy egyáltalán ír ide. No de... sajna elvették a számítógépem ezért meghatározatlan ideig távol leszek. Néha persze felnézek telefonról és a játékokat követni fogom amennyiben lesznek, de kétlem hogy Chatre fel tudok majd menni Sad Most infó óráról írok....szóval mindegy Smile Remélem nemsokára megoldódik ez a probléma Smile
Vissza az elejére Go down
Allison Woodrow
Admin
Admin
Allison Woodrow


Hozzászólások száma : 61
Age : 27
Join date : 2012. Mar. 03.
Tartózkodási hely : 3. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyVas. Márc. 11, 2012 6:18 am

Azért írok ide újra...nos mert Kitana megkért rá hogy szóljak: Lehhet hogy egész héten nem lesz mert eklment az internete.
Vissza az elejére Go down
Adam Griffin
Mentorok
Mentorok
Adam Griffin


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Join date : 2012. Apr. 14.
Tartózkodási hely : District 7

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 4:47 am

Mint azt már a chaten is említettem, hétfőn-kedden vizsgáim vannak, így ezeken a napokon vagy nem leszek, vagy csak felnézek. Ez inkább Rory Sky karakteremet érinti, de nem árt szólni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kitana Mortal
Admin
Admin
Kitana Mortal


Hozzászólások száma : 134
Age : 24
Join date : 2012. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Panem; Első Körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyCsüt. Május 03, 2012 9:08 am

Két napig hiányozni fogok, mivel osztálykirándulásra megyek. Holnap és holnapután (péntek-szombat) tehát nem leszek, maximum szombat este. Addig is puszi.♥️
Értelemszerűen Akeria is hiányzik.Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://vampir-akademia.hungarianforum.com/
Alycia Loveguards
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Alycia Loveguards


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Join date : 2012. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Panem, Negyedik Körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyPént. Május 04, 2012 2:03 am

Sajnos, mivel a 7.osztály évvége beleszámít a felvételibe, a maradék 1-1,5 hónapban nem sűrűn fogok látogatni az oldalra. Sad
Bele kell húznom, mert a félévben életem eddigi legrosszabb bizonyítványát kaptam meg, és ugyanott tartok. Június 14. után tiétek vagyok!! Smile)
Ne haragudjatok! :'(

Puszii.♥️
Vissza az elejére Go down
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyVas. Május 06, 2012 6:21 am

Hát nem gondoltam volna, hogy én ezt valaha is használni fogom, de hát így alakult. Pocsékul vagyok, de már két hete nem járok iskolába és ha túllépem a hiányzási keretet akkor meg évet kell ismételnem amit nagyon nem szeretnék, tehát egy ideig ne számítsatok tőlem válaszokra, csak egy-két hét múlva, nagyon sajnálom, próbálok mimnél előbb meggyógyulni, aztán jövök vissza nehogy unatkozzatok.
Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyHétf. Május 07, 2012 1:46 am

Úgy tűnik sokkal jobban vagyok, tegnaphoz képest biztos, szóval mégiscsak tudok írni.
Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptySzer. Május 16, 2012 9:43 am

Pénteken osztály kirándulásra indulok, és csak vasárnap érek haza. Tehát addig nélkülöznötök kel, de ígérem, utána mindenki kap választ.
Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
Fleur J. D'Étoile
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Fleur J. D'Étoile


Hozzászólások száma : 33
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 15.
Tartózkodási hely : Panem, 11. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptySzer. Május 30, 2012 5:17 pm

Sajna itt az év vége és rám nagyon sok tanulás vár. Neutral Nem tudom meddig nem leszek fent sokat,de egy-egy percre biztos fel tudok jönni. Megpróbálok minél többször felnézni.
Vissza az elejére Go down
Rory Sky
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Rory Sky


Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Join date : 2012. Apr. 01.
Tartózkodási hely : 6. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyPént. Jún. 08, 2012 9:52 am

Hurrá, hogy én is idekényszerültem! >.< Szóval, az a harci helyzet állt elő, hogy így az utolsó 2 hétre hirtelen minden a nyakamba szakadt, így sajnos azt kell mondjam, hogy 15.-ig teljes off részemről. Már így is totálisan kikészültem, jóformán kávén és energiaitalon élek, azt is vénásan, úgyhogy sajnálom, de a teljes kikészülést megelőzendő, lehúzom a rolót a fentebb említett időpontig. Utána már életképes leszek, csak ezt a hét napot éljem túl.

Pacsi, pá: Rory, Adam és Aaron.
Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyPént. Jún. 08, 2012 3:33 pm

Sziasztok bébik! Smile Én csak azért írok, mert megszokhattátok tőlem a viszonylag gyors válaszokat, és nem szeretek senkit megvárakoztatni, de attól tartok, most még pár napig meg kell... Ez a hét még nagyon durva munkafronton, (sose dolgozzatok plázában akciósnapokon.:DDDD) ilyentájt szoktam hazaérni, és nemsoká mehetek vissza x)
Ahogy a fentebbi kolléga is említette, hasonlóképp vagyok a kávéval én is, baromi stresszes vagyok, az idegeim tropára mentek, hullik a hajam, hámlik a bőröm, nem kapok levegőt, és mindenért ordítok (nagyon tudom majd hozni Masha karakterét, szóval bocs, ha egyre agresszívabb lesz.:DDD) és tudom, hogy ez most senkit nem érdekelt, de olyan jól esett kipanaszkodni magamat.Very Happy De nagyon hiányoztok, és alig várom, hogy leülhessek veletek játszani, mert az kicsit kikapcsolná az idegeim.Very Happy EGy-egy válaszra azért megpróbálok időt szakítani:) Szóval egy kis türelmet kérek, Gavros, Lucy, Rose, Carol és Megan!
Aztán folyt köv!Very Happy Ne feledkezzetek meg rólam.Razz

puszil titeket:
M+T+S+D+C
Vissza az elejére Go down
Matt Gottlieb
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Matt Gottlieb


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 03.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyHétf. Jún. 11, 2012 8:42 am

Hölgyeim és Uraim, Panem polgárai!
Ezúton teszem közhírré, hogy holnap csomagolok és 06.13-tól (szerda) ~ 06.18-ig (hétfő) nem leszek itthon és ez egyben azt is jelenti, hogy net közelben sem.

Carol türelmet kér a Bass testvérektől és reméli amint hazatér folytatják a Visszaemlékezést. (Ha esetleg belelendülnétek Carolt állítsátok sarokba és majd csatlakozom...) Ja, és bízik benne, hogy addigra Alick is elkészül az ET-vel. :p

Matt fiú pedig reméli nem marad le sok mindenről, főleg Masharól! *-*

Remélem mikor visszatérek, ugyanilyen kedvesen-pimasz, tündérien-undok és kegyetlenül-ártatlan Kiválasztottakat, Mentorokat és Kapitóliumiakat találok itt, azaz ne menjen senki sehová: Visszajövök! ...és ezt vehetitek fenyegetésnek! xD

Sok szerencsét és sose hagyjon el benneteket a remény!

ui: ez nem ide tartozik, de Carol köszöni a különdíjat! <3
Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 1:33 pm

Sajnalattal kozlom, hogy egy kicsit nelkuloznotok kell, mert elhagytam valahol egy szamlat es kikapcsoltak a netemet. X) hirtelen es erzekenyen erintett. A jatekaimtol egy kis turelmet kerek, amint tudok jovok. Uziket olvasok telorol felkuksizok neha. Stay tuned! Ertelemszeruen az osszes karakterem erinti.
Vissza az elejére Go down
Gavros Trifer
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Gavros Trifer


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Join date : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : 8. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:08 am

Üdvözletem! Very Happy

Nos, elérkezett az ideje annak, hogy én is tiszteletemet tegyem itt. Sajnos június 25.-én lesz a szóbelim, s mivel sokat képzelve magamról az ELTÉre jelentkeztem, illendő lenne nem felsülnöm az érettségin. Így tehát úgy tervezem, a következő hetet a tanulásnak szentelem, s emiatt nagy a valószínűsége, hogy az itteni aktivitásom a minimumra fog csökkenni (talán jobban is teszem, így legalább megkíméllek titeket a zokogó idegroncs énemtől, aki percenként vinnyogva adja tudomásul félelmét). Mivel a szerencse nekem kedvezett, aznap én leszek az első szóbeliző, így este környékére talán már kiheverem a megrázkódtatást és ismét fel tudok járni gyakrabban.

Addig is ölelek mindenkit! :3
Gavros&Cora
Vissza az elejére Go down
Allison Woodrow
Admin
Admin
Allison Woodrow


Hozzászólások száma : 61
Age : 27
Join date : 2012. Mar. 03.
Tartózkodási hely : 3. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:38 am

Elérkezett az idő hogy (újra) ide írjak, mivel egy teljes hétig nem leszek otthon így ha fel is tudok néha jönni az nemlesz hosszú látogatás. Der azért ne örljetek mert egy hétt múlva újra ittleszek xD

puszil mindenkit Ethan, Rose és persze Allison Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rory Sky
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Rory Sky


Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Join date : 2012. Apr. 01.
Tartózkodási hely : 6. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:39 am

Igen, ismételten én és most az igencsak nyomós indokom a szerda reggel esedékes szóbeli érettségim, ami szépen ellehetetlenít, megint. Szóval, mindenki szerdán délután, vagy csak csütörtökön, de kap postot.
Vissza az elejére Go down
Matt Gottlieb
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Matt Gottlieb


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 03.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:58 am

Üdv!

Az ősi ellenségem a technika ismét hadat üzent ellenem, ezúttal a laptopom nem akar működni. Sad
Mindenesetre megpróbálok be-be nézni és írni, de nem ígérek semmit, főleg nem gyors reagálást.
Még egyszer bocsi!

Matt & Carol

ui: a sulis oldal staff-jának üzenném, hogy ezen okok miatt késik a tancsibácsi (mr. Alto) ET-je is..!!!
Vissza az elejére Go down
Bonnie Hayes
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Bonnie Hayes


Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Join date : 2012. Mar. 30.
Tartózkodási hely : 7. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyPént. Jún. 29, 2012 11:08 am

Hát igen. Az én időm is el jött ezen a helyen.
Az elkövetkezendő időkben valószínűleg nem leszek olyan aktív, mint előtte, persze megpróbálok minden nap feljönni fél-egy órákra. A gépem totál káros, szóval anyámék gépét kell használjam, amin nem tudok olyan sok ideig lógni, mint a sajátomon.
Ez a kijelentés körülbelül nyár végéig tart majd. Szerencsére jelenleg senkivel nem játszom, szóval könnyebb dolog lesz, de gondoltam, azért szólok, nehogy azt higgyétek, elnyelt el feketelyuk vagy mit tudom én Very Happy.
A másik dolog, amely a közeljövőben esedékes, az az, hogy júli 2- től (hétfőtől) sátortáborban fogom süttetni a hasam egészen vasárnapig, szóval abban a röpke hétben a színemet sem fogjátok majd látni az oldalon. :\ De ne aggódjatok, utána kegyetlenül lecsapok. Wink Persze majd később megint megyek nyaralni, de az még messze van, korai lenne azért most szólni. Majd az is ha esedékes, írok ide.
Sok- sok puszi Nektek Smile
(Értelemszerűen ez a dolog Chetre, a multimra is vonatkozik.^^)

Vissza az elejére Go down
Kitana Mortal
Admin
Admin
Kitana Mortal


Hozzászólások száma : 134
Age : 24
Join date : 2012. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Panem; Első Körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:19 am

Akeria és Kitana eltűűnik egy hétre, sátortáborba.Very Happy Igen Bonnie is velünk lesz meg Megan, és Alycia... felfedezzük a vadoont ! Razz Csók!
Vissza az elejére Go down
http://vampir-akademia.hungarianforum.com/
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyPént. Júl. 06, 2012 11:32 pm

Ma nem leszek itt mivel utazok, és utána is csak kevesebbet, bár nagyon remélem nem. Majd jövök délután, addig is vigyázatok magatokra!
Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
Lucy Andrew-Smith
Admin
Admin
Lucy Andrew-Smith


Hozzászólások száma : 60
Age : 31
Join date : 2012. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Harmadik körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyHétf. Júl. 09, 2012 12:28 am

Azt hiszem eljött a pillanat, hogy jelezzem el utazom 10 napra. Nagyon fogtok hiányozni Sad

De a beígért képeket, majd elkészítem Smile

Szóval amígy nem vagyok mindenkit puszil:

Gwen+Lucy+Lori
Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyHétf. Júl. 09, 2012 2:18 am

Csatlakozom, én ugyan gép közelben leszek állandóan, de nem szeretném nagyon bekapcsolva tartani. Megkaptam az egy hét szabimat, és belevetem magam a nyárba, mert nem csak a 20 éveseké a világ:D Felnézek majd, ötleteket, reagokat szívesen fogadok, de hosszas chatelésre, illetve reagokra nem nagyon szeretnék időt szánni. (mármint nem miattatok, hanem minél kevesebb időt töltök a gép előtt annál jobb.Very Happy)
A buli holnaptól indul úgy vasárnapig... Ma este még vagyok.Very Happy Love you all!

M+T+S+D+C+C
Vissza az elejére Go down
Allison Woodrow
Admin
Admin
Allison Woodrow


Hozzászólások száma : 61
Age : 27
Join date : 2012. Mar. 03.
Tartózkodási hely : 3. körzet

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyPént. Júl. 13, 2012 11:39 am

Na megint én. Mostantól, jövőhét szombatig nem nagyon fogtok látni, mert csaldhoz megyek Nem leszek itt... 488476087 és utána pedig nyaralni Very Happy Lehet hogy majd időnként láttok engem chaten, illetve megpróbálok majd reagolni is, de nem ígérek semmit. Természetesen ez vonatkozik Ethanra és Rosera is Very Happy
Puszi Very Happy
Vissza az elejére Go down
Matt Gottlieb
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Matt Gottlieb


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 03.

Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... EmptyKedd Júl. 17, 2012 6:51 am

Helló!
Sajna, megint ide kényszerülök írni...
Szóval:
Szerdától (07.18-) Vasárnapig (07.22) nem leszek sem otthon, sem számítógép, sem net közelben, úgyhogy a válaszaimra várni kell!
Türelmeteket köszönöm, Matt és Carol
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem leszek itt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek itt...   Nem leszek itt... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nem leszek itt...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The hunger games :: Kezdetek :: Hírek-
Ugrás: