The hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A 100 éhezők viadal!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyVas. Júl. 08, 2012 12:37 pm

A valóságtól elrugaszkodva. Készítsd el jövőbeli, vagy valós idős gyermeked élettörténetét, (A mintát ITT találod) és egy hozzászólásban küldd el ide. Ezeket a karaktereket nem kell elfogadni.

A gyerekek kölcsönözhetők, és bárki játszhat velük. Ha szeretnél egy játékot velük, kérd el valamelyik szülőjétől a jelszót hozzá, és mehet is a történet! (Jövőbeli fórumrészleg kialakítására még egy picikét várnotok kell, hogy jobban kidolgozzuk az ötletet. Addig használjátok ki az alternatív játékteret!)

A STAFF
Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyVas. Júl. 08, 2012 1:08 pm


William Logan Bass



"Nekem tudnom kell, hidd el, hogy tudnom kell”



| | Panem, District 2. 2017. 06. 17 | Jake Lloyd||



Család

és gondviselök



Szülök:
Steven Bass - Az én nagy, és erős apukám
Allison Woodrow - Az én gyönyörű anyukám

Tesók:
Stally Bass - Az ikertestvérem. Elég jó testvérek vagyunk, tényleg nagyon ritkán veszekszünk, és egymás rezdülését is érezzük.

Gondviselök:
ki mozgatja legtöbbet a karaktert?
Allison Woodrow, Masha Malloy


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:
Minden tekintetben apára hasonlítok jobban, de akivel még nagyon sok bennem a közös, az Logan bácsikám, anya bátyja. Ő a volt harmadik körzetből származik, így nagyon ért a technikai kütyük barkácsolásához, és mindenre megtanít engem is. Neki nem született gyereke, így a saját fiaként szeret, és főleg régebben sokat voltunk vele, mikor apát elkapta valami furcsa roham, vagy fejgörcs,és olyankor anya vigyázott rá, minket meg Logan bácsi vitt el magával, vagy Masha néni, a húgom névadó keresztanyja.
Bár anya nem szereti, ha verekszem, de tagadhatatlanul apától örököltem a harciasságomat, verhetetlen vagyok közelviadalban, a tornabajnokságokon mindenkit le szoktam győzni.

Külsöre olyan vagyok mint...
Anya és apa ilyen tekintetben egyforma: szőke hajukat, tejfehér bőrüket, és ragyogó szemeiket örököltük a húgommal. Erős, arányos a testfelépítésünk, és nem fúj el minket az első szél.

Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyVas. Júl. 08, 2012 1:25 pm


Thomas Mark Hagarn-Malloy



„Tízezrek Höse, mondd, merre jársz...? ”



| | Panem, District 6, 2003. 12. 29. | Freddie Highmore ||



Család

és gondviselök



Szülök:
Annabelle Hagarn -anyukám nevelt nyolcéves koromig, és mindent megadott nekem, amit csak lehet.
Thomas Malloy - az én titokzatos hős apukám. Egész pici koromban még egyáltalán nem ismertem, de mikor először megláttam, rögtön tudtam, hogy ő az. Anya sokat mesélt róla, de a nevét nem árulta el soha sem. Félt, hogy bajba keveredek miatta.

Tesók:
-

Gondviselök:
Ruta Feelt, Masha Malloy


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:
Azt mondják, olyan okos vagyok, mint az apukám, és ügyes is. Apában egy hadvezér veszett el, szóval ezt örömmel hallom, de azt, hogy kreativ vagyok, azt anyukámnak is köszönhetem, akinek rengeteg dolgot meg kellett oldania és ki kellett találnia, mikor egyedül maradt velem. Bátornak tartom magam, mindkét szülőm az. Igaz, hogy nem ijedek meg semmitől. Én nem félek. Még sosem fogtam fegyvert a kezemben, de mikor apa először a kezembe adott egy pisztolyt, rögtön éreztem, hogyan kell használni. Anya mindig azt mondja, hogy az igazságérzetem is olyan fejlett, mint apáé, és ez egyszer még bajba sodorhat.

Külsöre olyan vagyok mint...
Ezt nem tudom. Anya mindig azt mondja, hogy pontosan olyan vagyok, mint apa ennyi idősen, apa viszont azt, hogy határozottan anya helyes arcát és szép szemeit örököltem. Tény, hogy hófehér bőröm inkább anyáé, és a hajam színe is.

Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyVas. Júl. 08, 2012 1:55 pm


Shatter Gottlieb



„Is there Music in your head? Have you followed where it lead? And been graced with the taste of the Beauty underneath?”



| | Panem, The Capitol, 2013. 04. 15. | Jack Lyall ||



Család

és gondviselök



Szülök:
Matthew Roger Gottlieb- Apukám, aki nagyon jófej, és vicces, mindent együtt csinálunk.
Masha Rebecca Malloy - Anyukám, aki gyönyörű, és szigorúbb, mint apa, de nagyon szeretem.

Tesók:
Tasha Mathilda Gottlieb - Az én kishúgom, aki 6 évvel fiatalabb nálam, és a jellemünk ég és föld. Ő két lábbal jár a földön, száraz humora pedig egy felnőtté. De nagyon szeretem.

Gondviselök:
ki mozgatja legtöbbet a karaktert?
Masha Malloy, Matt Gottlieb


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:
Az örök jókedvemet apától örököltem, mint ahogy a barkácsolás iránti szenvedélyemet is. Nagyon udvarias vagyok a lányokkal (főleg... Diamond Sarcherrel, akit ha nagy leszek, feltétlenül feleségül veszek) és anya azt mondja, hogy már most javíthatatlan álmodozó vagyok. Nagyon szeretem a zenét, és mindenben meglátom a jót és a szépet. Verekedni csak akkor szoktam, ha az igazság megköveteli.

Külsöre olyan vagyok mint...
A hajam színe apáé, és a szememet anyától örököltem. A bőröm sápadt, az arcom kerek. Magas leszek, mint apa.

Vissza az elejére Go down
Allison Woodrow
Admin
Admin
Allison Woodrow


Hozzászólások száma : 61
Age : 27
Join date : 2012. Mar. 03.
Tartózkodási hely : 3. körzet

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyVas. Júl. 08, 2012 3:04 pm


Stally Ivy Bass



„This is the part of me, that you're never gonna ever take away from me”



| | Panem, második körzet / 2017. 06. 17 | Dakota Fanning ||



Család

és gondviselök



Szülök:
Allison Woodrow - Az anyukám. Bár van hogy néha összekapunk, nagyon szeretem.
Steven Bass - Az apukám. Felnézek rá, imádok vele lenni. Ha ő is ott van velem, nem tudok unatkozni.

Tesók:
Billy Bass - Az ikertestvérem, akivel ha úgy adódik nagyon jól elvagyok. Nem csak a sok pillanat köt össze minket, amiket együtt átéltünk, hanem ezek az ikerdolgok is...

Gondviselök:
Masha Malloy & Allison Woodrow


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:
Anyában és apában nagyon sok a közös. Azt hiszem, sikerült mindkettőjüknek néhány jó tulajdonságát örökölnöm,mint a talpraesettség, a harciasság. Ugyanakkor, rám ragadt anyám folyamatos hisztizhetnéke és apám önfejűsége. Persze véleményem szerint, nagyon jól sikerültem. Többek között, Masha néni - a névadó keresztanyám - az aki imád engem, és elkényeztet. Neki nincsen lánya, így engem szokott babusgatni. Remélem nem is lesz, imádom őt és ha kevesebb időt fordítana rám akkor egyedül érezném magam.

Külsöre olyan vagyok mint...
Csillogó szőke hajamról, nem lehet megmondani, hogy olyan színű mint anya haja vagy mint apáé. Kék szemeimet anyától, a mosolygógödröcskéimet pedig apától örököltem. A bátyámmal ugyanolyan a hajunk, arcunk, bőrünk. Sokan mondják hogy gyönyörű gyerekek vagyunk, amiben 100%-osan egyet értek.



A hozzászólást Allison Woodrow összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 13, 2012 4:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyVas. Júl. 08, 2012 3:08 pm


Tasha Mathilda Gottlieb



„And if I'm flying solo, at least I'm flying free!”



| | Panem, District 3, 2019. 03. 15. | Emma Gitlis ||



Család

és gondviselök



Szülök:
Matthew Roger Gottlieb- Apa imád engem. Jó fej.
Masha Rebecca Malloy - Anya nagyon szép, és szigorú is.

Tesók:
Shatter Gottlieb - A bátyám egy javíthatatlan álmodozó, igazi széplélek. Én pedig... De hagyjuk. Ennek ellenére jó testvérek vagyunk, mindentől megvédene.

Gondviselök:
Masha Malloy, Matt Gottlieb


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:
Ez egy nagyon jó kérdés... A szüleim mindig megegyeznek abban, hogy nem tudják, kire ütöttem. Azt mondják szigorú vagyok, mint anya, vagyis, hogy pontosan idézzem apát, "pont úgy viselkedsz, mint anyád, mikor rossz napja van".
Jó, tényleg néha undok vagyok, és olyan megszólalásaim vannak, ami anya szerint nem illik egy kislány szájába, de én nem látom a helyzet tragikumát. Épp úgy viselkedek, mint a legjobb barátom, Dommy Sarcher.

Külsöre olyan vagyok mint...
Nálunk minden fordítva van. Anya nagyon szép, de az ő szépségét a bátyám örökölte, míg én inkább apa markáns vonásait. A hajam színe szőkés, mint apáé volt kiskorában. Nem szeretem a szoknyát, és a szalagokat sem.


Vissza az elejére Go down
Masha Malloy
Moderátorok
Moderátorok
Masha Malloy


Hozzászólások száma : 97
Age : 29
Join date : 2012. Mar. 04.
Tartózkodási hely : District 8

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyVas. Júl. 08, 2012 11:21 pm


Dominic 'Dommy' Sarcher



„...és megvetem én a nagy maszkabált, s a sok-sok rossz szabályt... ”



| | Panem, District 3, 2016. 01. 29. | Joey Hazinsky ||



Család

és gondviselök



Szülök:
Lucy Andrew -anyukám, aki nagyon szép, de nagyon szigorú, és érthetetlen okokból bosszantja néha, ahogy viselkedek
Dominic Sarcher - apa, a példaképem! Bár igaz, sokszor mogorva, és néha olyanokat mond, amitől anya felbosszantja magát.

Tesók:
Ruta Feelt - a legidősebb nővérem. Ő apa lánya, de nem igazán jegyeztem meg a sztorit, elég bonyolult. Sokat vigyázott ránk, és nagyon türelmes, sosem volt rám mérges, bármit is csináltam.
Sophia Smith - A középső nővérem. Azt hiszem, néha kifejezetten nem kedvel, de nem értem, hogy miért. Bár valószínűleg azért, mert apára hasonlítok. Ő nem kedveli apát, pedig apa ugyanúgy bánik vele, mint mindegyikünkkel. Meg azért is, mert nem falazok neki, amikor ellóg a Malloy fiúval.
Paul Smith - A bátyám. Vele egész jól kijövök, főleg, mert vele lakok egy szobában. Vele mindent meg lehet beszélni. Neki meg Sophia-nak más az apukája, mint az enyém és Diamondé, de ezt senki nem szokta felemlegetni. Mi egy család vagyunk. És kész.
Diamond Sarcher - A legkisebb nővérem, a család kedvence. Mindenki odavan érte, mert olyan szép, és kedves. Mindkét szülőnktől válogatottan a legjobb tulajdonságokat örökölte... Anya szépségét, kedvességét, apámtól meg a világhírú szemeit. Azért nem irigylem, mert pont emiatt mindig vannak körülötte, és sosem lehet egyedül. Mondjuk nem is zavarja. Őt tényleg nem lehet nem szeretni, viszont halálra idegesít, amikor a Gottlieb fiúról beszél folyton.

Gondviselök:
Lucy Andrew-smith Masha Malloy


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:
Ezt egyértelműen meg tudom mondani, kiköpött apa vagyok, legalábbis mindenki ezt mondja. Nem értem, anya miért szokott ingerült lenni emiatt, mi sem természetesebb, mint, hogy egy fiú hasonlít az apjára, nem igaz? Azt mondja, javíthatatlan a modorom, de apa mindig azt mondja, hogy pont ezért fog nekem "bejönni az élet". Hát ezt majd meglátjuk, mindenesetre nem hinném, hogy megváltozok. A többiek gyakran megsértődnek azon, amit mondok, főleg a nővéreim, de igazából nem hat meg, mert itt van nekem a legjobb barátom, Tasha.

Külsöre olyan vagyok mint...
Vitathatatlanul ez is apa. Bár állítólag a nagyobbik nővérem is szőke volt ennyi idősen, és hozzá apának nem sok köze van. Mármint nem felhánytorgatom, mielőtt anya megint rámszólna, de tagadhatatlanul nem csörgedezik sok közös vér az ereikben... Szépen mondtam? Szóval szőke vagyok, a bőröm sápadt, sötét szemeimet pedig anyától örököltem.

Vissza az elejére Go down
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyHétf. Júl. 09, 2012 2:32 pm


Marie Gwenna Bowles



„ there are no heroes... in life, the monsters win”



| | Tizenkettedik körzet;2016 | Maisie Williams ||



Család

és gondviselök



Szülök:
Ruta Feelt – ő az anyukám, talán a legerősebb nő a világon, mindent megtenne értem és e testvéremért

Lucas Bowles – az apukám, meghalt mikor 12 éves voltam, imádtam, ő tanított meg a kardal bánni és tőle is kaptam az első kardom

Tesók:
Trevonn Bowles – a testvérem, hát egész tűrhető… az a baj, hogy ő olyan mint anya, borzalmasan céloz, nem ért a fegyverekhez… és nem verekszik mint én, de ezt anya is olvassa szóval: imádom az öcsikémet!

Gondviselök:
Ruta Feelt


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:
Mindenki azt mondja, hogy olyan vagyok, mint apa csak lányban. Az igaz, hogy elég fiús vagyok, és sokszor verekszem, és utálom a gyáva kis férgeket, akik csak azért nem ütnek meg, mert lány vagyok! – igen most rólad beszélek Bass - Na igen elég harcias természetű lennék. A fegyverekhez is jól értek már ami a kardot és az íjat érinti. Bár anya elég sokszor ki akad amikor meglátja ezeket a kezemben. Arról ne is beszéljünk amikor haza állítok – természetesen engedély nélkül jöttem el – és csupa sár meg vér a ruhám…

Külsöre olyan vagyok mint...
Ha van valami amiben apa és anya nagyon egyformák az a külsejük. Világos bőr, sötét szemek és barna haj. Egyértelmű tehát hogy én sem lóghatok ki a sorból, bár azt sajnálom, hogy nem sikerült a hajuk göndörségét örökölnöm, de anyukám azt mondja az egyik nagynénimnek is ilyen haja van. Utálom, hogy hosszú hajam van, de anya imád fésülgetni meg cicomázni, tehát hagyom neki, még a ruhák területén is.


Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
Lucy Andrew-Smith
Admin
Admin
Lucy Andrew-Smith


Hozzászólások száma : 60
Age : 31
Join date : 2012. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Harmadik körzet

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyPént. Júl. 20, 2012 2:54 am


Diamond "Di" Sarcher



„Cuki, cuki, cuki vagyok szeretnek is a nagyok.”



| | Harmadik körzet; 2014. 03. 12 | Mackenzie Foy ||



Család

és gondviselök



Szülök:

Lucy Andrew-Smith - ő az én anyukám, akit nagyon szeretek, bár itt felmerül a kérdés, hogy melyik kislány nem szereti az anyukáját

Dominic Sarcher - ő az én apukám, akit szeretek, bár néha kihozza anyut a sodrából, igazából nem szívesen mondok ilyet, de szerintem neki, én vagyok a kedvence…


Tesók:

Ruta Feelt - ő a legidősebb nővérem, akit nagyon szeretek, és ő az egyetlen olyan tesókám, akinek nem anya az anyukája, elég sokat látom, bár mostanában már nem lakik nálunk, pedig nagyon hiányzik

Sophie Lenna Smith - ő a másik nővérem, aki viszont még velünk lakik és ha szabad ilyet mondani a tesóim közül őt szeretem a legeslegjobban, bár az nem igen tetszik, hogy kisebb ellenszenvet visel apa irányába, de ki tudja, talán egyszer megbékél…

Paul Richard Smith - ő a legidősebb és az egyetlen bátyám, öt is nagyon szeretem bár neki nem apa az igazi aoukája, ő nem olyan, mint Sophie nem tesz különbséget, mindenesetre jól kijövök vele, és sokat szoktunk hülyéskedni és együtt nevetni

Dominic „Dommy” Sarcher - ő az én kisöcsém, aki kiköpött apa, komolyan, ha az ember rá néz és beszélni is hallja másra nem nagyon tud gondolni, mint hogy: Apja fia ez a gyerek, minden esetre szeretem őt, bár néha bűn tudtam van, hogy mindenki engem babusgat, de ahogy látom, őt ez nem igen zavarja…


Gondviselök:

Lucy Andrew-Smith és Masha Malloy


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:

Belsőleg egyértelműen kiköpött anyám vagyok. Én inkább a békét és a nyugalmat szeretem, bár vonzzanak a kalandok is, szeretek fára mászni, és hasonló dolgokat csinálni. Persze ezt csak szigorúan Sophie és Tom felügyeletében. Vagyis úgy felügyeletében, hogy ők tök jól el vannak egymással, én meg sikítok, ha valami baj van.
Mindenesetre a pisztolyok nem vonzanak semmilyen tekintetben, viszont a minap megtaláltam anya egyik íját és kipróbáltam. Nem ment valami jól, de úgy döntöttem nem adom fel, meg tanulom használni, persze aki ezt olvassa, annak üzenem, hogy ezt apának el ne mondja, mert az illetőt ki fogja csinálni.
Végezetül a kérdésre válaszolva, én mind a két szülőmre egyenlő mértékben hasonlítok szerény személyem véleménye szerint.


Külsöre olyan vagyok mint...

Kívülről egyértelműen anyára hasonlítok a legjobban, hosszú csoki barna hajam van és a bőröm is hófehér. A szemem viszont egyértelműen apától örököltem ugyanis, azok olyan kékek, mintha gyémántok lennének. Anya szerint nagyon szép kislány leszek, ha felnövök, véleményem szerint, én már most is nagyon szép kislány vagyok.
Bár azt meg kell említenem, hogy Sophiera is hasonlítok, mert egyes emberek szerint, a haja és a szeme színét leszámítva az arca pont olyan volt, mint nekem, amikor ö volt 6 éves.
Hát kitudja mi volt akkor?


Vissza az elejére Go down
Lucy Andrew-Smith
Admin
Admin
Lucy Andrew-Smith


Hozzászólások száma : 60
Age : 31
Join date : 2012. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Harmadik körzet

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyPént. Júl. 20, 2012 3:25 am


Sophia Lenna Smith



„Az idö múlik, az emlékek megfakulnak, az érzések változnak, az emberek elmennek, de a szív SOSEM felejt!”



| | Harmadik körzet;2008. 10. 12 | Elena Radionova ||



Család

és gondviselök



Szülök:

Lucy Andrew-Smith - Hát mivel ő az egyetlen élő szülőm, jól kijövök vele és mindennél jobban szeretem

Paul Smith - igazából nagyon sok emlékem van vele kapcsolatban, emlékszem arra, hogy nagyon szeretett, és arra, hogy én is nagyon szerettem őt…

Dominic Sarcher - hát nem mondhatnám, hogy rokonok vagyunk, sőt igazából, csak azért sorolom fel itt, mivel ő nevel kb.6 éves korom óta és gondolom illik meg ilyesmi, amúgy nincs vele bajom de… na jó, hagyjuk, ha ezt részletezem, anya kicsit ki fog akadni…


Tesók:

Paul Richard Smith - ő az egyetlen vértestvérem, de furcsa módon nem ő a kedvencem, pedig nagyon szeretem, mivel tündéri egy gyerek

Diamond Sarcher - na, ő asz én pici húgom, akit egyszerűen imádok, igazából, ha azt kell mondanom a szemét leszámítva kiköpött anya, néha
komolyan kételkedem benne, hogy valóban vérrokonság közi össze, a Morgós bácsival, de a szeme az mindent elárul…

Dominic ”Dommy” Sarcher - ő az, akin Di-vel ellentétben tökéletesen meglátszik, hogy a Morgós bácsi  fia, a dumája olyan, hogy az kész, a másik két kisebb testvéremet rendszeresen leteríti vele, na ez az, amit velem nem mer megcsinálni… öö… azt inkább hagyjuk, hogy miért, mert ezt anya is elolvashatja… egyébként szeretem, mivel a testvérem

Ruta Feelt - ö a Morgós bácsi legelső lánya, akivel jól kijövök és megjegyzem (szerencsére) ő sem hasonlít az apjára…


Gondviselök:

Lucy Andrew- Smith


Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:

Na és kire hasonlítok belsőleg?
A Morgós bácsira… oké, ez még viccnek is rossz volt, így komolyra fordítva a szót szerintem senkire. Anya nagyon kedves, aranyos, szimpatikus és mindenkivel megértő, nos kijelenthetjük, hogy ezek közül talán a kedves illik rám, bár nekem azzal is vannak fenntartásaim. Apa jó fej, vicces, erős önfeláldozó volt, nos ezek közül talán a jó fej, az egyetlen, ami illik rám. Szerintem én anya anyukájára hasonlítok, aki egy szókimondó nőszemély volt. Mindig megmondta, hogy szerinte mi a helyes, és mit kéne másképp csinálni, soha se rejtette véka alá a véleményét. Ígyen ezek jobba illenek rám, bár én még azt is hozzá csapom a listához, hogy egy nagyszájú vagyok és nem tudom hol a határ, mivel… na jó, anya jobb ha ezt nem halja, így akit érdekel keressen és kérdezze meg.


Külsöre olyan vagyok mint...

Na, ez egy nagyon jó kérdés. A szemem azt anyától örököltem, mivel barna. A bőröm fehér, amit akár mind a két szülőmtől is örökölhettem, mivel a régi harmadik körzetben mindenkinek fehér volt a bőre. A hajam hosszú és szőke. Az elmúlt években begöndörödött és még hosszabb lett. Igazából szeretem és nagyon büszke vagyok rá, így nincs az az Isten, hogy én ezt levágassam.



A hozzászólást Lucy Andrew-Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 10, 2014 8:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rory Sky
Kiválasztottak
Kiválasztottak
Rory Sky


Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Join date : 2012. Apr. 01.
Tartózkodási hely : 6. körzet

Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ EmptyKedd Jan. 01, 2013 1:17 pm


Jacen Sky



„Rossz az, aki álmokból épít várat és közbel elfelejt élni”



| | Panem, District 6, 2017. 11. 22. | Aramis Knight ||



Család
és gondviselök



Szülök:

Apa: Rory Sky, az az ember, akit anya egyszerre szeret is, meg képes lenne jól fejbe verni egy serpenyővel. Apa sokat mesél egy olyan világról, ahol volt egy Éhezők Viadala nevű verseny, agy világról, aminek ő maga is részese volt évekkel ezelőtt.
Anya: Kérdés nyitva hagyva, majd meglátjuk
Tesók:

Jayden Sky az ikertesóm. Állandóan együtt vagyunk, szinte fél szavakból is megértjük egymást, bár ő inkább anyára ütött, míg én apára.
Gondviselök:
ki mozgatja legtöbbet a karaktert?
Rory Sky

Kire hasonlítok?

külsöleg és belsöleg



Rá hasonlítok belsöleg:

Azt szokták rám mondani, hogy ez a gyerek tiszta apja, ami igaz, mert valószínűleg rá hasonlítok legjobban. Anya azt szokta mondani, hogy olyan önfejű vagyok, hogy apával versenyre kelhetnék, ráadásul a lobbanékonyságom is tőle örökölhettem. Merész vagyok és néha nem érzem meg azt a határvonalat, amit nem szabadna átlépnem és ilyenkor bizony kicsit sok vagyok másoknak. Szeretek viccelődni és mindent tudni akarok, mindent. Amúgy a család legoptimistább tagja vagyok, mindent pozitívan fogok fel és a napos oldalát látom mindennek.

Külsöre olyan vagyok mint...

Nehéz megmondani, de a fekete hajamat egyértelműen apától örököltem és anya szerint azt is, hogy nem ismeri a fésűt. A szemem, ami mogyoróbarna… anyáék szerint a nagyitól van, viszont apa azt szokta mondani, hogy a tekintetem, ahogy ránézek az emberekre, az anyától van. Nem vagyok az a kis nádszál kissrác, inkább egy sportos fiú, akit azért nehéz leverni egy kis bunyóban.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/   Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/ Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az új generáció - Gyerek karakterek /KÖLCSÖNÖZHETŐ!/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The hunger games :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: