The hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A 100 éhezők viadal!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A harmadik körzet szerelmese

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilybet Lott
Firkász
Firkász
Lilybet Lott


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Apr. 28.

A harmadik körzet szerelmese Empty
TémanyitásTárgy: A harmadik körzet szerelmese   A harmadik körzet szerelmese EmptyVas. Ápr. 29, 2012 1:49 pm

A harmadik körzet szerelmese Allyuj10



A 100. Viadal egyik különlegessége, hogy külön interjúkat készíthetünk a kiválasztottakkal. Ma alkalmam volt elcsípni Allison Woodrow harmadik körzetes első bálozót egy röpke beszélgetésre ahol Steven Bassról kérdeztem. Először türelmesen válaszolgatott a kérdéseimre, majd megmutatta, milyen tüzes is valójában.

„Nézze engem ez az egész nem izgat. Felesleges ilyeneket kérdezgetnie a kutyát sem érdekli. Nem azért jöttem ide hogy jópofizzak az egyik kapitóliuminak hanem hogy megmentsem azt akit szeretek. Nem érdekel a meghalok vagy ha börtönbe zárnak, esetleg Avox leszek. Nekem csak az számít hogy tudjam, Steven biztonságban van.”

Majd mikor kitörésének vége szakadt egy új oldalát mutatta meg, még pedig egy érzelmes, vérző oldalt. Amit megtépázott a szerelem.

„ Hát...én... Talán az hogy mindenkinél fontosabb nekem. Nélküle...nélküle egyszerűen üres lenne az életem. Nem tudnám eviselni a meghalna. Ha csak így itt hagyna. Szeretném őt látni. Azt akarom hogy...hogy megmeneküljön és...”

Hogy mikre nem képes a szerelem… szerintem Allisonban egy győztes veszett el, aki kipróbál törni, azonban még tanítgatni kell erre. Az biztos, hogy ennek a lány sok eséllyel indul a viadalon!
Vissza az elejére Go down
 
A harmadik körzet szerelmese
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harmadik körzet
» Harmadik Körzet
» Harmadik körzet
» Harmadik körzet - Áttekintés
» Első Körzet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The hunger games :: Capitol News :: Capitol News :: Interjúk-
Ugrás: