The hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A 100 éhezők viadal!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sleeping With Sinners

Go down 
SzerzőÜzenet
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Sleeping With Sinners  Empty
TémanyitásTárgy: Sleeping With Sinners    Sleeping With Sinners  EmptyHétf. Dec. 17, 2012 3:19 am

sleeping with sinners
are you ready for the demons?


Amióta csak az eszemet tudom, mindig is éreztem, hogy valami nincs velem rendben. Mindig is kitűntem a tömegből a szokásosnál nagyobb erőmmel és gyorsaságommal. Mindig is könnyen lehetett engem felbosszantani, éppen ezért mindenki, aki valaha kapcsolatba került a "rosszabbik" énemmel, azt állította, hogy belém bújt az ördög. Démonnak neveztek és eltaszítottak maguktól, mind az idegenek, mind a testvérem... Egyedül a nevelőapám tartott ki mellettem.
Igazából a nevelőapám sem a nevelőapám. Egy árvaházban élek az öcsémmel együtt, amit papok vezettek. Bryson atya volt az, aki a gondunkat viselte... És ő próbálta nekem bebizonyítani, hogy nem vagyok rossz... Csak ugyanolyan átlagos gyerek vagyok, mint a többiek. Mintha ez olyan egyszerű lett volna...
15 éves voltam, amikor először látni kezdtem őket. Mindenhol ott voltak, árnyak formájában, a nevemet suttogták... És ott voltak akkor is, amikor Astaroth először kezet emelt rám, és nem állították őt meg. Én tettem meg. A kék lángok tették.
A nevem Jason és a Sátán fia vagyok.




2012, Ashford.
Új tanév kezdődik a Saint Antoine High Schoolban, Anglia egyik legelitebb iskolájában. Ashfordot újra ellepték a világ legkülönfélébb pontjairól származó diákok, felzavarva ezzel a tengerparti városka csendjét. Az iskolai birtokot diákok százai lepik el, megosztva egymással a nyári emlékeiket.
De nem csak átlagos diákok lépték át az iskola kapuját. A Saint Antoine az ördögűzők, démonok és félvérek otthona. A több száz diáknak majdnem az egyharmada ördögűzőnek tanul, míg a démonok és féldémonok azt tanulják, hogyan éljenek átlagos emberekként és uralják a démoni felüket.

A diákok között ott van Jason Michaelis is, a Sátán fia. Ugyanúgy éli a diákok mindennapjait, mint a társai... Mit sem tudva arról, hogy valahol, Ashford egyik sötét sikátorában néhányan szervezkednek, hogy eltüntessék őt a föld színéről... És visszaküldjék oda, ahova az Egyház szerint való: a pokolba.


Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
 
Sleeping With Sinners
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The hunger games :: Társoldalak :: Társoldalak-
Ugrás: