The hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A 100 éhezők viadal!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Édes kislány vagy gaz csábító?

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilybet Lott
Firkász
Firkász
Lilybet Lott


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Apr. 28.

Édes kislány vagy gaz csábító? Empty
TémanyitásTárgy: Édes kislány vagy gaz csábító?   Édes kislány vagy gaz csábító? EmptyKedd Május 15, 2012 5:49 am

Édes kislány vagy gaz csábító? Cimlao10


Ma Megan Bassal készítettem interjút, akit mindenki már csak onnan ismer, hogy Akeria D. West főjátékmester asszony fia Samuel West egyik szeretője a sok közül… meg persze ő a húga annak a vandál Steven Bassnak így először a bátyjáról kérdezgettem, és mint megtudtam, szinte ő nevelte fel a lányt. Apjuk egy szörnyű balesetben életét vesztette, anyjuk pedig összetört a bánat miatt. A kedves Megan így mesél a történtekről:

„Édesapám meghalt egy balesetben,mivel egy remek építész volt és hát....kockázatos munka.”

Megan mosolyogva mesélt nekem az apjáról, el sem tudom képzelni micsoda veszteséget élhetett át kislányként.

„Apámmal? Ő volt nekem a megtestesült tökéletes apa. Szinte mesébe illő, mindig vele voltam*csak úgy ömlenek belőle a szavak*minden egyes nap minden percében, bárhova mentünk én mindig szegény nyakán voltam. Elmondhatatlan milyen érzés volt, vele voltam a legboldogabb.”

Úgy gondolom Megan egy nagyon naiv lány, akinek még sok mindent kell tanulni, nem szabadna ennyire elfogultnak lennie az emberekkel, hisz’ megértem én, hogy Steven a bátyja, de hogy miután megtudta mire is képes nem változott róla a véleménye… ezt már nehezen.

„Steven,a legerősebb és legjobb testvér. Mondjon bárki bármit,ő tényleg egy egy.....nem si tudom. Miután apám meghalt, ugye ő vigyázott rám ő lett a férfi. Stevennel mindig jó testvérek voltunk és vagyunk és nagyon szoros a kapcsolatunk. Ő a legjobb testvér és egyszerűen szeretem.
Nem kellet volna ott lennie, nem is tudom hogyan jutott oda....és az én hibám volt,azt hiszem, sőt biztos. Ha aznap nem mentem volna el, vagy....nem lett volna ott. De ott volt és Steven, nem egy gyenge srác. Sőt az egyike a legtősebbnek a második körzetben. Egyike? Nem, ő a legerősebb. És ha valaki felidegesítő...hát…”


Mikor úgy éreztem eléggé megnyílt ahhoz, hogy kényelmetlenebb témára tekintsünk át, az állítólagos szerelméről kérdeztem, hiszen mint akik olvassák, a lapot jól tudják Mr. Westnek nem egy botrányos kalandja volt már nála sokkal, idősebb hölgyekkel is. Azonban Megan erről mit sem tudott, bár ezen nem igazán lehet csodálkozni. Megint csak magamat tudom ismételni: túl naiv vagy lehet, hogy csak meg játssza a jó kislányt és mélyen belül ott lakozik benne az a lány, akit talán Samuel is ismert? Meg lehet, hogy a bárányka mégsem olyan naiv, mint mutatja? Hiszen számomra elképzelhetetlen, hogy nem tudott arról, hogy szerelmének jegyese van. Talán nem is Mr. West volt az aki a csábító szerepben tündökölt? Meglehet hogy a lány csak azért bonyolódott viszonyba Főjátékmester asszony fiával, hogy be jusson a kapitoliumba? De persze az is megeshet hogy Megan nem játssza meg és tényleg ennyire ártatlan lenne, és csak Samuel West egyik játékának szörnyű áldozata, hiszen mint tudjuk már Rose Cabotal tervezgeti esküvőjét… Nézzük csak Megan mit mond.

„Én, én szerettem Samuelt....és nem fogom most itt bizonygatni semmit főleg nem milyen jó alcím lesz : Szajha ábránd. Nem rólam nem lesz ilyen, vagy ha lesz is én köszönöm nem kérek belőle,nem leszek kapitóliumi téma amit jól kilehet beszélni”

Ön szerint mi az igazság? Kíváncsian várjuk az elméleteket, érveléseket!
Meg ígérem, megpróbálom Samuel Westet is elcsípni, talán ő bővebben nyilatkozik.
Vissza az elejére Go down
 
Édes kislány vagy gaz csábító?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy Kapitóliumi lázadó élete vagy is Lori blablablái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The hunger games :: Capitol News :: Capitol News :: Interjúk-
Ugrás: