The hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A 100 éhezők viadal!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Találkozó

Go down 
SzerzőÜzenet
Ruta Feelt
Admin
Admin
Ruta Feelt


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2012. Feb. 05.

Találkozó                                                              Empty
TémanyitásTárgy: Találkozó    Találkozó                                                              EmptyHétf. Feb. 06, 2012 6:51 am

Amit eddig megbeszéltünk:

Megan Bass


Nem tudom de ha mennénk éfjéli vetitésre és ha elengednek akkor szerintem (nem biztos) de maximum hétvégén mert én suli közben nem mehetek sehova vagyis hétfőtől-péntekig




Emma O'Neil

Hát engem nem engednek el. Sajnálom!




Ruta Feelt
Adminisztrátor

Engem elengednek.




Masha Malloy
Moderátor

az amerikai rajongók már irtó nagy beöltözős partyt tervezgetnek a premierre. És mikor szeretnétek megnézni? Éjféli premiervetítésre még nem engednek el titeket?



Ruta Feelt
Adminisztrátor


Jó ötlet és a fecsegőposzátás kitűzőt.




Masha Malloy
Moderátor

Valami kis jellel jelezzük, hogy kik vagyunk? Esetleg mindenki magára tűzhetné jól látható helyen a körzete számát.



Ruta Feelt
Adminisztrátor


Igen ezt beszéltük, anyájék meg is engedték, már csak a Fleur szüleinek kell engedélyezni.



Kitana Mortal



És ha Rutával együtt jönnétek?? Vagy valami ilyesmiről volt szó, nem??




Fleur D'Étoile

Sajna tanulnom kell tehát épp, hogy csak felugrok. Hát én még nem tudom, hogy hogyan jutok el oda, de egyedül bizti, hogy eltévednék. Tehát én nem tudok semmit. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni. Nekem Bp. tiszta homály, nem nagyon ismerem.




Naima Forbes

Javasolnám először is mozinak az Aréna mozit, mert egyrészt nagy, és nagyon jók a termek is. Plusz, ha vonattal jön vki, akkor ott a keleti, közel az 1es és a 4-6-os villamos is.




Ruta Feelt
Adminisztrátor

Sokat beszéltünk már rólla, itt az ideje meg is tervezni.
Ötletek, kérdések, bármi ami csak kapcsolódik hozzzá idekerülhet.


Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.forum.st
 
Találkozó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The hunger games :: Kezdetek :: Hírek-
Ugrás: